Pravidla

 1. Při první REGISTRACI vyplňujte pravdivé údaje (jméno, příjmení, e-mail, telefon), žádné přezdívky atd.

 2. PRVNÍ HODINA JE ZDARMA.

 3. Dobíjení KREDITŮ NA SVŮJ ÚČET je možné zatím pouze osobně v časech tréninků v Hardcore Gymu Vinohradská nebo Opatov

 4. 1 vstup= 2 kredity (ceny vstupů naleznete v ceníku)

 5. PŘIHLAŠOVÁNÍ na tréninky je možné pouze v našem rezervačním systému a to následovně: PŘIHLÁŠENÍ-> VÝBĚR TRÉNINKU-> REZERVOVAT

 6. ODHLÁŠENÍ Z TRÉNINKU stejný postup jako bod 5)

 7. PŘIHLÁŠENÍ I ODHLÁŠENÍ (24 a méně hodin před začátkem tréninku platí při odhlášení STORNO POPLATKY, viz níže) je možné až do začátku tréninku

 8. STORNO BEZ POPLATKU je do 24 hodin před začátkem tréninku

 9. STORNO S POPLATKEM

  1. 24 až 2 hodiny před tréninkem = odečet 1 kreditu z účtu.

  2. Méně jak 2 hodiny před začátkem tréninku je poplatek (stejně jako při neomluvě) ve výši 2 kreditů.

 10. Máš-li na svém účtě 1 a méně kreditů, musíš si kredit dobít do 3 dnů od posledního tréninku, jinak ti zablokujeme možnost přihlášení

 11. Systém si ukládá údaje o tvé docházce. Pokud se často odhlašuješ v den konání či se neomlouváš, systém tě zařadí do BLACK LISTU a částečně nebo úplně ti omezí možnost přihlašování.

 12. !!! ČEKACÍ LISTINA: pokud je kapacita tréninků plná, můžete se přihlásit na čekací listinu. Pokud jste PRVNÍ v pořadí a na tréninku se uvolní místo, automaticky obdržíte SMS a email na Vámi uvedené číslo a email.

 13. Pokud nastane situace, že se ve stejný den chce přehlásit z tréninku od 18:00 na trénink od 17:00, tak použijte funkci přenést rezervaci, tímto vám nebude strhnut storno poplatek.

 14. Pokud vám přijde SMS, že jste se posunuli z čekací listiny na listunu účastníku a zbýva do začatku tréninku 3 hodiny a méně, tak máte nárok na zrušení rezervace BEZ STORNO POPLATKU!!!!

 15. !!!!!!!! POKUD SE ODHLÁSÍŠ Z ČEKACÍ LISTINY V DEN KONÁNÍ TRÉNINKU, ŽÁDNÉ STORNO KREDITY NEBUDOU STRHNUTY!!!!

  PŘIHLAŠUJ SE NA TRÉNINKY JEN TEHDY, JSEŠ-LI SI JISTÝ(Á) SVOJÍ ÚČASTÍ (PLATÍ I PRO ČEKACÍ LISTINY). SYSTÉM JE PLNĚ AUTOMATICKÝ A VEŠKERÉ PŘIHLAŠOVÁNÍ I ODHLAŠOVÁNÍ JE POUZE NA TOBĚ. SNAD KROMĚ ÚMRTÍ ČI VÁŽNÉ UDÁLOSTI NEBUDEME BRÁT NAVRÁCENÍ KREDITŮ V POTAZ!